Chlebany komentáře

m - Rudo děkuju za přáníčko pro Brno

Sklad.Obrazku.Net

bandolero/Ruda

Takže mojí milí nevím co s tím.Všude mi to psalo,že mám hlasovat později jelikož můj hlas již byl zaregistrován.Když jsem se odhlásil,tak jsem zkoušel na Chlebanech přidat hlas a hlas to jako nepřihlášenému vzalo.Problém nastal když jsem se chtěl přihlásit nazpět...prý zadávám špatné heslo takže nastala změna hesla a na mail mi došla další registrace.Pak mě to přihlásilo.Nevím,ale vůbec se mi nelíbí a je to nekorektní neustále během soutěže měnit podmínky.Mám z toho pocit jako by se někomu hrálo do notečky.Odrazuje to spoustu lidí.Dívejte co se píšou za komenty!!!..."dnes končím" a podobně.Já osobně si nejsem jistý jestli toho nenechám....už mi ty neustálé změny jdou na nervy!!! Ruda

Souhlas

Naprosto s Tebou souhlasím. Bere to člověku chuť. Nepochopila jsem princip, proč se mám registrovat, když tady nic nechci ukládat, ani nic upravovat. Ráda bych se podívala na komentáře ze začátku klikání - třeba... Takže opravdu mám sto chutí se na to vykašlat.
Mně to vzalo hlas hned po registraci a přihlášení, pak už ne!!! Prý později, že můžu jednou za hodinu - ale to přece vím a hlídám si to. A abych se pořád odhlašovala a přihlašovala, tak to mně ani nenapadne. Asi zruším účet - tedy pokud to vůbec půjde a budu jenom klikat.
Měj se krásně
Danica

klikám nepřihlášená, pak se přihlásím ( jako teď ), abych se mohla vykecat. A nenechávej toho - o to jim jde především! a jak říkám - nejsme žádný ořezávátka a už to do konce vydržíme!!!!!!!!!!

 
Google

PŘEVODNÍK MĚN

nainstalujte si na Vaše stránky [ zdarma ]

Výměna ikonek ZDARMAwww.weblight.cz www.bazarekzadara.ic.cz iBANNER TopList