Chlebany komentáře

bandolero/Ruda PRO DANICU!!!

Danico dávej si pozor na obrázky co tady vkládáš!Cezmínka bude nepříčetná.Ten Tvůj obrázek má šířku 640 a roztáhl celé pole.Doporučuju vkládat obrázky do šířky 520-525. Ruda

m So, 07/11/2009 - 22:07

Rudo, to neroztáhla Danica, to už předtím Květulka tím videem. A roztahuje to všechno, co přesahuje 500. Mám to vyzkoušený.

Ruda

Hele Ilčo já dávám obrázky většinou mají šířku 520 a je to v pohodě.Já teda nevím ale schválně jsem to od Danici stáh a mělo to 640x480.Je to možné,že to roztáhla už Květulka,ale tohle bylo taky větší.No ona si Danica dá příště pozor.

m

je to úplně jedno. Nikdo neví co je s Cezmínkou? Víš, byla bych ráda, kdyby nás seřvala všechny na jednu hromadu...jen kdyby tu byla!!! Mám o ni starost. To se ještě nestalo, aby nebyla celý den a nenapsala proč.

Pro RUDU

Neboj, nejsem tady nováček - jenom jsem tu strašně dlouho nebyla. Obrázek je opravdu velký, ale jak říkám brala jsem si ho ze svého úložiště a vzala jsem menší - nějak to prostě nevyšlo. To video je také velké, takže jsme se podepsaly dvě:-))). Ale myslím, že to není tak strašné - však jak budeme na další stránce, zase to bude v pohodě. Tak jedem dál.....

Žádné komentáře
 
Google

PŘEVODNÍK MĚN

nainstalujte si na Vaše stránky [ zdarma ]

Výměna ikonek ZDARMAwww.weblight.cz www.bazarekzadara.ic.cz iBANNER TopList