Chlebany komentáře

Info...

..... Aninka, Krnovu, Jablunkovu, Štětí, Ostrave, Sencu Pardubiciam, Českej Lípe, Mutěniciam... to som zaregistrovala, klikajú aj susedia z Dubovej, ale nepíšu, ve´d to každý vidí podľa hlasov bez napísania, mohli by ste im aspoň raz začas vrátiť hlasíky na revanš, Jančí kliká a nemá čas písať...
Cezmín

**************************

Štětí se ptá paní Cezmín, kde vidí, že nám kliká zrovna Dubová? To by mě docela zajímalo. Štětí Dubové kliká hodně často, ale nevím, jak máme poznat, že Dubová kliká nám? Jak jste to Vy zaregistrovala, podle čeho? Podle hlasů se přece nedá zjistit, odkud ten hlas přišel, nebo ano? Poraďte, jak se to dá tedy zjistit?
Děkujeme - Štětí.

Majka

Pretože mi to oznámil, že bude klikať cez prestávky a zaregistrovala som, že hlasy pribúdajú, takže klikal.

Paní Cezmín

tento dopis nepsala sice Majka, ale to není důležité.
Dobře, Vy jste to věděla od něho, ale jak má poznat to dané město či obec, že hlasy, které přibývají jsou právě od Dubové, když na to samé místo (město nebo obec) klikají desítky dalších a také nepíší komentář, jen dají ráno a večer vědět, že klikají a klik naklikali. Takže se opravdu nedá poznat, kdo nás navštívil to se na mne nezlobte. Nejde o nic, ale vypadalo to jako, že si necháme dávat hlasy a Dubové žádné nedáme. A to pravda není, tak by se také tak neměla prezentovat. Mé jméno je Jíťa (omluva, před tím jsem se nepodepsala).

 
Google

PŘEVODNÍK MĚN

nainstalujte si na Vaše stránky [ zdarma ]

Výměna ikonek ZDARMAwww.weblight.cz www.bazarekzadara.ic.cz iBANNER TopList