Chlebany komentáře

Heda - Kadaň

26390 - Cezmínko, přeji krásný den a zároveň děkujeme za hlasy, které jsi nám dala. Já dávám Chlebanům také tolik hlasů co Kadani, pouze si to vzájemně nezapisujeme. Po dnešním dopoledni jsme došli v Kadani k takovému rozhodnutí. Když si u nás přečteš zápisy, tak naši reakci pochopíš.
Pokud bude někdo dávat hlasy podvodnickým Kravařům, nedostane od Kadaně ani hlásek. To co nám předvádějí je pro tuto soutěž demoralizující a odsouzeníhodné. Dělají si z celé soutěže srandičku a baví se nejen na náš účet, ale všech těch, co poctivě klikají. Myslím, že dáváme ostatním hlasů dost a proto jsme se rozhodli přistoupit k tomuto opatření. Kdo dává Kravařům, nedostane od Kadaně. Samozřejmě je na vás, jak k tomuto našemu opatření přistoupíte. Přeji hezký den. Heda

Pani Hedo,

dobře jste to napsala a tady u Chleban to platí nekolikanásobně. Však si přečtěte - stačí 1.strana na Kravařích, jak se tam pani Cezmin rozplývá a přeje a přeje a posila tu a to - komu z vás kdy napíše pozdravy? Z českých skoro nikomu, takže proč zrovna Kravaře? Nějaký důvod to má a jaky asi víte nejen vy ale i ti, kdo se na to dívají rozumně.
Honza - Janko

Ten pan Honza je asi pěkný

Ten pan Honza je asi pěkný rýpal, paní Cezmínka píše i na jiná města, a ona je dobrá duše a nikoho nepodezírá, pokud se to nepotvrdí. A ten kdo podvádí, asi z toho čistou radost mít nebude.

 
Google

PŘEVODNÍK MĚN

nainstalujte si na Vaše stránky [ zdarma ]

Výměna ikonek ZDARMAwww.weblight.cz www.bazarekzadara.ic.cz iBANNER TopList