Zamyšlení o životě


 

 

I když život není taký, jak by si ho každý přál, neni třeba to vzdávat. Třeba vyskočit na vlastní nohy a postavit se osudu čelem. Plakat v koutku Ti nepomůže!!

Věřím v osud! Věřím také v krásný život plný milých lidí a všude kolem mnoho lásky! I když se může někomu zdát, že je život pes.

Život je jako loďka plující vstříc smrti. Stále blíž a blíž jste svemu osudu. Cestou, která je tak krátká, ale tak záludná a těžká.

Co to je vlastně život? Je to nitka, která se může kdykoliv a kdekoliv přetrhnout.

Život je jako pohádka. Může být krátký i dlouhý, vyžitý do poslední kapičky, ale také nedokončený. Smutný i veselý, záleží jen na tom, jak si to sám zařídiš.

Někdo žije pro sebe, někdo pro druhé. Někdo jen pro oko druhých, někdo ani neví proč vlastně žije. Někdo city projeví a někdo ne. Někdo se umí radovat a někdo zase né.

Jdete cestou s překážkami, jdete stále dál, někdo v temnotě, někdo až příliš ve světle, někdo v obrovské škále barev, ale všichni jdou stejnou cestou.

Kdyby se mě Bůh zeptal, jakou bych chtěla mít vlastnost či jakou bych chtěla umět dovednost, nepřála bych si jako většina lidí být nesmrtelná a zdravá!!

Proč je život takový, jaký je?? Proč musí človek hodně protrpět, aby mohl být na chvíli na malou chvíli šťastný? A když si myslí, že je šťastný, tak příjde nemoc.

Na druhé straně života se probouzím a netuším co se dělo dříve v mém životě. Nic nemá smysl, nic na sebe nenavazuje. Odehrává se začátek nového začátku. Nevím co se vlatně stalo!!

Když se tak zamyslíš... kouříš a koukáš na tu svoji cigaretu.. pak si uvědomíš, vždyť ta cigareta je můj život. Plnými vdechy si ji užívám a ona se mně pokouší .....!!

Ne nadarmo se říká: ,,Do jedné řeky nevstupuj dvakrát.´´ Jakmile se člověk zklame, hledá útěchu v něčem jiném...v něčem, co je pro něj zatím neznámé!!

 Proč vlastně žijeme, každý se narodí, odžije si pár let... Narození, školka, škola, střední, vysoká, práce, důchod, smrt... Celý život se ženem za nějakým cílem!!

Žijeme, dýcháme, lidi co se trápí mají nejradši spánek, prospali by celý den - zabíjejí tím starosti a vše řešení protože na nic nemají...

Proč má smysl žít? Každý si zajisté někdy položil takovouto otázku. Tyto myšlenky napadnou člověka zpravidla ve chvíli, kdy prochází nějakou situací ...

Náš svět je jako solnička. Každé zrnko soli je osobnost... každá osobnost má svůj osud... každý z osudů si jde svou cestou... každá cesta někde  končí.

 
Google

PŘEVODNÍK MĚN

nainstalujte si na Vaše stránky [ zdarma ]

Výměna ikonek ZDARMAwww.weblight.cz www.bazarekzadara.ic.cz iBANNER TopList